Belediye web sitesi için tıklayınız


Başkan Kocamaz’dan Ankara Çıkarması

Başbuğ Türkeş Kabri Başında AnıldıMersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, vefatının 21’inci yıl dönümünde Ülkücü Hareket’in merhum Başbuğ’u Alparslan Türkeş’i kabri başında andı.Onbinler Ankara’ya aktıÜlkücü Hareket’in merhum Başbuğ’u Alparslan Türkeş, vefatının 21’inci yılında kabri başında düzenlenen anma töreni ile anıldı.Anma Töreni’ne Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve kurmayları, Ülkü Ocakları ve parti teşkilatları ile ülkücü harekete gönül vermiş on binlerce vatandaş katıldı.

başında andı.

Onbinler Ankara’ya aktı

Ülkücü Hareket’in merhum Başbuğ’u Alparslan Türkeş, vefatının 21’inci yılında kabri başında düzenlenen anma töreni ile anıldı.

Anma Töreni’ne Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve kurmayları, Ülkü Ocakları ve parti teşkilatları ile ülkücü harekete gönül vermiş on binlerce vatandaş katıldı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz da merhum Başbuğ Türkeş’i anmak için Ankara’ya akan on binlerin arasında yerini aldı. Başkan Kocamaz, Başbuğ Türkeş’in kabri başında dua ettikten sonra okutulan Kur’an-ı Kerin Tilaveti ve ardından edilen duaya el açtı. Başkan Kocamaz, anma töreninin ardından MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin günün önemine binaen yaptığı konuşmayı dinlerken, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra alandan ayrıldı.

Yeni MYK’ya ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Grup Toplantısı’na katıldı. Grup toplantısında önemli mesajlar veren MHP Lideri Bahçeli’yi dinleyen Başkan Kocamaz, toplantı sonrasında Genel Başkan Devlet Bahçeli ile yaptığı görüşmede hayırlı olsun dileklerini iletti. Daha sonra MHP Mersin Milletvekilleri Oktay Öztürk ve Baki Şimşek’i Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret eden Başkan Kocamaz, 18 Mart’ta gerçekleşen büyük kurultay sonrası yeni Merkez Yürütme Kurulu’nda göreve başlayan idarecileri ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

MHP Genel Merkezi’nde Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Başkan Yardımcıları Deniz Depboylu, Sefer Aycan, Mustafa Kalaycı, Kamil Aydın, Mevlüt Karakaya, Semih Yalçın, Feti Yıldız, Celal Adan, Yaşar Yıldırım, Sadir Durmaz ve Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletirken, ziyaret anısına Tarsus’ta müze haline getirilen ve Çanakkale Zaferi’ne imzasını atan Nusrat Mayın Gemisi’nin maketini hediye etti.