Belediye web sitesi için tıklayınız


“Zabıta Teşkilatımız, belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Zabıta Haftası” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Kocamaz, mesajında şunları söyledi:

“Zabıta mesleği; ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Mersin Büyükşehir Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir.

Görevleri gereği belediyemizin gören gözü, işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız, belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Zabıta Daire Başkanlığımız, bütün personeli ile vatandaşın karşısında değil, vatandaşın yanında ve onun hizmetindedir.

Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan Mersin Büyükşehir Belediye Zabıtası, vatandaşın; sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşaması için çalışmaktadır.

Zabıta Haftası  vesile ile bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Mersin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”